Bu inceleme Technopat tarafından hazırlanmıştır. İncelemenin tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

ViewSonic WoodPad grafik tablet ve TD2455 dokunmatik monitör ikilisinden eğitim ve iş için nasıl fayda sağlanabileceğine bakıyoruz.

Uzaktan ya da evden eğitim konusunda ürün çeşitliliği artıyor. Bu videomuzda özellikle dokunmaya ve kalem ile yazmaya, çizmeye imkan veren ürünleri bir arada nasıl kullanacağımıza bakıyoruz. Yazımızı okur ya da videomuzu izlerken ihtiyaç duyduğunuz ancak standart ürünlerde bulamadığınız bir kullanımı ya da özelliği de keşfedebilirsiniz.

Bu ürünlerden ilki monitörleri ile tanıdığımız ViewSonic markasının standart monitörlerden oldukça farklı yapısı ile dikkatimizi çeken TD2455 dokunmatik monitörü.TD Touch Display yani dokunmatik ekran serisi olarak diğer serilerden ayrılıyor. Eğitim ya da iş amaçlı bir aile.

TD2455 Kendi manyetik ile tutunan Stylus’u ile geliyor. Özel stand ergonomisiyle kolayca üzerine yazıp çizebildiğiniz, sunum yapabildiğiniz bir ekran. Type-C ile laptop bağlantısı gibi güzel özellikler getiriyor.

İkinci ürün ise WoodPad grafik tablet ailesinin 7 ve 10 inç modelleri. WoodPad 7, 7.5″ ve WoodPad 10 ise 10″ bir bambu grafik tablet. Öğretmenler, öğrenciler, grafik tasarımcılar ve dijital sanatlar ile ilgilenenler için tasarlanmış ürünler. Windows ya da Mac işletim sistemli bilgisayarlarda çalışabiliyorlar ve hassas çizim yetenekleri var.