Microsoft Azure IoT onaylı IFP70 Serisi, kişilerin ortak çalışma ve iletişimini sağlayarak verimliliği arttırır.

 

Global görsel çözümler sağlayıcısı olan ViewSonic, yeni nesil kurumsal ViewBoard ürününün piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Bir dizi iş birliği çözümüne ek olarak çıkarılan yeni ViewBoard IFP70 serisi, modern ve global kurumlarda, kusursuz iş birliği ve iletişimi kolaylaştıran, kullanımı kolay ve yeni nesil konferans yetenekleri sağlamak üzere tasarlanmıştır. ViewBoard IFP70 ekranları, smart-IoT bağlantılı alanlar dikkate alınarak geliştirilmiştir ve Microsoft Azure IoT onaylıdır.

 

CE, EE ve Türkiye Bölge Müdürü Hasan Koçyiğit, ”ViewBoard platformumuzdaki uzmanlığımız ve deneyimimiz ile kurumların; çalışma, iş birliği ve iletişimini kökten değiştirecek ve onları, günümüzün hızlı iş dünyasına entegre edecek bir çözüm geliştirdik.” diyerek sözlerine şu şekilde devam etti: ”Donanım, yazılım ve Nesnelerin İnterneti (Internet of Things) alanındaki gelişmeleri bir araya getirerek, kurumu, ekip çalışmasının tam potansiyeline ulaştığı, hatta ekip üyelerinin küresel olarak farklı yerlerde bulunduğu, çalışanların verimlilik ve yeterliliğinin arttığı bir ortam haline getirmek için çabalıyoruz.”

 

”Bu iş birliği, sınıfı bilgi edinmek ve bilgi vermek için daha heyecanlı bir yer haline getirerek, kapsamlı eğitici video kütüphanemizi, ViewSonic myViewBoard kitlesine taşıyacak.” David Bainbridge, Boclips CEO ve Kurucusu.” Yeni, eğitici video yayınlayıcı özellik olan myViewBoard Clips ile öğretmenler, dikkat dağıtıcı reklamlar ve güvenlik duvarı kısıtlamaları olmadan öğrenme hedeflerini destekleyecek ve kolayca derslerine ve diğer faaliyetlere entegre edecek şekilde video içeriği bulabilecek.”

 

Modern Kurumlar İçin Tasarlanmıştır; İçeri Girin, Cihazı Fişe Takın ve Çalışmaya Başlayın

 

Video veya web konferans çözümlerini kullanmış herhangi bir kişi, bağlantı sorunları ile uğraşarak kabloları çözmeye çalışmanın; toplantıları geciktirdiğini ve işler açısından kötü bir başlangıca neden olduğunu iyi bilir. Neyse ki, ViewBoard IFP70 ekranları USB-C aracılığıyla tek kablo bağlantısı üzerinden bu sorunları çözmeye yardımcı olur. Sadece bir kablo ile; kolay, hızlı şekilde toplantı veya sunumlarınızı başlatabilirsiniz, böylece ekip arkadaşlarınız da işler başlayana dek zaman kaybetmez. A/V desteği, veri, Ethernet ve güç sağlayan bir kablo, ihtiyacınız olan tek şeydir.

 

Sunum veya konferans çalışması sürerken, Windows 10, Office 365 ve Team Rooms desteği ile katılımcılar arasındaki iş birliği kusursuzlaşır. Mobil cihazlara yönelik ViewSonic ViewBoard Cast içerik paylaşım uygulamasıyla; katılımcılar, cihazlarından ViewBoard’a kablosuz olarak 1080p içerik aktarabilirler. Sunum yapan kişiler ayrıca telefon, tablet veya dizüstü bilgisayarlarından görüntülenen içeriği kontrol edebilirler. Çoklu ortam, belgeler, bulut dosyaları ve herhangi bir içerik, gerçek zamanlı not almaya izin vererek, birden fazla kullanıcı tarafından eş zamanlı olarak ekran üstünde kullanılabilir. Akıllı kaleme sahip, yüksek kaliteli kenarsız PCAP (projeksiyonlu kapasitif) dokunmatik ekran; parmaklar, dokunmatik kalemler ya da her ikisi kullanılarak olağanüstü doğal ve tepkilere duyarlı bir yazım deneyimi sunar.

 

 

Kurumunuzu Geleceğe Taşıyın, Nesnelerin Teknolojisi (IoT) İçin Hazır

 

Gittikçe artan IoT kullanımı ile ViewBoard IFP70 ekranlar, kurumları geleceğe taşımaya hazırdır. Microsoft Azure IoT onaylı ViewBoard IFP70 ekranlar, sayısız yetenekleriyle daha akıllı iş süreçleri sağlar. ViewSonic ekran, çalışanlar için iş ortamını en iyi hale getirmek ve enerji verimliliğini arttırıp, tüketim ve maliyeti düşürmek adına, gerekli veriyi, ofis yöneticilerine sağlamak için; oda sıcaklığı, nem düzeyi ve ortam ışığını tespit eden ve bunların ölçümünü yapan dahili sensörler ile birbirini tamamlayan yeni Microsoft Azure Digital Twins (Not 1) hizmetini içermektedir.
 

myViewBoard ile İş Birliğinizi Daha Fazla Geliştirin

 

ViewSonic myViewBoard, interaktif ekranlar ve akıllı tahtalar için tasarlanmış, kullanımı kolay ve oldukça güvenli bir yazılım çözümüdür. myViewBoard, şirket kullanımı için özel olarak oluşturulmuş bir dizi araç sunar ve en iyi veri güvenliği için AES 256-bit şifreleme ile Amazon Web Services tarafından desteklenir. İlave güvenlik ve mobilite için kullanıcılar, Google drive, OneDrive for Business, DropBox ve Box gibi bulut tabanlı depolama hizmetleri ile senkronize olabilirler. myViewBoard, iş birliği ve ortak çalışmayı pekiştirerek üretkenliği artıran benzersiz bir çözüm sunar.

 

ViewBoard IFP70 serisi, 65-inç IFP6570 ve 86-inç IFP8670 içerir. Melbourne, Avusturalya’daki Integrate Show’da (8/27-29, 2019) stant H32’de (Ingram Micro) ve J1 (Logitech) ViewBoard IFP70 ekranları ile Farkı Görün.

 

Not 1: Microsoft Azure Digital Twins, müşteri ve ortakların; insanları, mekanları ve nesneleri ve onları bağlayan ilişkiler ile süreçleri içeren fiziksel ortamın kapsamlı, dijital bir modelini yaratmalarını sağlar.