ViewBoard Notepad Kampanyası

ViewBoard Notepad

7,5″ 
Taşınabilir
Profesyonel Grafik Tablet

Uzaktan Öğrenim İçin Doğal Yazı Deneyimi

ViewBoard NotePad öğrencilerin kalem ve kağıtla not alıp çalışırken aynı zamanda paylaşılabilir dijital bir sürümü de oluşturmaları için tasarlandı. ViewBoard NotePad eski ile yeni ve modern yazı deneyimini benzersiz bir şekilde birleştiriyor.

Gerçek Yazıdan Gelen Doğal El Yazısı

Çizim tabletlerinde yazı yazmayı öğrenmek zor olabiliyor. Daha hızlı öğrenmenin bir yolu var. Gerçek kağıt ve kalemle yazı yazıp çizim yapın. ViewBoard NotePad’ın özel not defteri sayesinde, yaptığınız çizimlerin ekranda nerede gözükeceğini anlayabiliyorsunuz.

Gelişimi Her Yerden Kolayca Takip Edin

Mesafeler artık yaşları ne olursa olsun öğrenciler için bir engel değil. Dijital notların gerçek zamanlı olarak senkronize edilmesi sayesinde öğretmenler öğrencilerin gelişimini dijital araçlar kullanarak yüz yüze veya uzaktan takip edebiliyor.

Kağıt Kağıttır

ViewBoard NotePad hiçbir kısıtlama olmadan her türden ve boydan kağıtla çalışıyor. Dijitalleştirme süreci özel kalemle gerçekleştiğinden kağıdı tamamen kendi ihtiyacınıza veya tercihinize göre seçebiliyorsunuz.

En Sevdiğiniz Yazılımlarla Uyumlu

Kolaylıkla kullanılabilecek şekilde üretilenViewBoard NotePad, popüler eğitim, üretkenlik ve tasarım yazılımlarıyla uyumlu.

Gerçek Kalemle Saf Performans

Yüksek kaliteli kalem ile üstün dijital kalemi bir araya getiren ViewBoard NotePad Ink Pen, fiziksel çizimleri hassas bir şekilde dijital ortama aktarıyor. 4096 kademeli basınç hassaslığı, ±60 derece eğim ve 244 pps kalem hızıyla hem kağıt üzerinde hem de cihazınızda hassas ve hızlı çizimler yapabiliyorsunuz.

Kolay Mürekkep Dolumu

ViewBoard NotePad dayanıklı tasarımı sayesinde kalemin mürekkebi bittikten sonra da çalışmaya devam edecektir. Standart D1 tükenmez kalem mürekkep kartuşunu kolay ve hızlı bir şekilde değiştirerek uzun süre kullanabilirsiniz.

Pilsiz Kalemle Yazı

Şarjınız bitecek diye endişelenmeyin. ViewBoard NotePad Ink Pen tamamen pilsiz çalışır.

İstediğiniz yere götürün. İstediğiniz yere yazın.

ViewBoard NotePad sağlam tasarımı, hafif bambu kaplaması ve anında takıp çalıştırılabilmesiyle son derece taşınabilir bir yapıdadır. Yalnızca 0,165 kg ağırlığındaki bu dijital yazı aracını gittiğiniz her yere götürebilirsiniz. Her yerde öğrenin, çalışın ve tasarım yapın.

GENEL ŞARTLAR

• Kampanya sadece belirtilen iş ortaklarımızda geçerli olup, fiyatlar tavsiye niteliğindedir.

• Kampanya iş ortaklarının stokları ile sınırlıdır.

• Yukarıda bahsi geçen kampanya fiyatları, ön haber vermeksizin iş ortaklarının inisiyatifi ile sonlandırılabilir.