XG Serisi GAMING Monitör Kampanyası

ELITE XG2405

24” FHD IPS Panel
1ms 144Hz

FreeSync/G-Sync*

eSpor tutkunları için

Ergonomik GAMING Monitör

ELITE XG2705

27” FHD IPS Panel
1ms 144Hz

FreeSync

eSpor tutkunları için

Ergonomik GAMING Monitör

ELITE XG240R

24” FHD 1ms 144Hz
RGB LED Aydınlatmalı

FreeSync/G-Sync*

eSpor tutkunları için

Ergonomik GAMING Monitör

ELITE XG270

27” FHD IPS Panel
1ms 240Hz

FreeSync/G-Sync*

eSpor tutkunları için

Ergonomik GAMING Monitör

ELITE XG270QC

27” QHD Nano-IPS
1ms 165Hz

Gerçek G-SYNC*

eSpor tutkunları için

Ergonomik GAMING Monitör

ELITE XG270QG

27” QHD Nano-IPS
1ms 165Hz G-sync

Gerçek G-SYNC*

eSpor tutkunları için

Ergonomik GAMING Monitör

ELITE XG350R-C

35” 21:9 Curved 100HZ

FreeSync / HDR10

eSpor tutkunları için

Ergonomik GAMING Monitör

Perakende İş Ortaklarımız

amazon-logo-vs
hepsiburada-logo3
mediamarkt-logo3
n11-logo
vatan-logo3

Uzman İş Ortaklarımız

integra-logo3
inventus-logo1
itopya-logo-350p
overgame-logo
tekramarket-logo3

İnceleme Videoları

GENEL ŞARTLAR

 

• Kampanya sadece belirtilen iş ortaklarımızda geçerli olup, fiyatlar tavsiye niteliğindedir.

• Kampanya iş ortaklarının stokları ile sınırlıdır.

• Yukarıda bahsi geçen kampanya fiyatları, ön haber vermeksizin iş ortaklarının inisiyatifi ile sonlandırılabilir.

 

* Bu monitör GeForce sürücüsünün G-Sync etkinleştirmesine hazırdır.

 

GeForce Driver G-Sync Enable-Ready için Yasal Uyarı, ürünümüz, Video Elektronik Standartları Birliği (“VESA”) tarafından benimsenen Adaptive Sync teknolojisi standardına uymaktadır. Ürünümüz, Adaptif Sync VRR teknolojisini kullanan AMD’nin FreeSync Teknolojisi için AMD ile uyumlu ve onaylıdır.

 

ViewSonic “GeForce Sürücüsü G-Sync Enable-Ready Hazır” yazdığında, ViewSonic yalnızca ürünümüzün NVIDIA’nın Geforce Game Ready Sürücüsü, sürüm 417.71 (“NVIDIA Sürücüsü”) tarafından etkinleştirilebileceği anlamına gelir. Ancak ViewSonic, bu ürünü NVIDIA GeForce Sürücü Uyumluluğu için tasarlamamıştır. Bu ürünün tamamen NVIDIA GeForce Sürücüsü ile tamamen uyumlu olup olmadığı ve gerçekte nasıl bir performans gösterdiği, yalnızca NVIDIA tarafından kontrol edilir. Bahsi geçen NVIDIA sürücüsünün güncelleme ve kullanımı sırasında, ürünümüzün kullanıcı deneyimi ve performansı tarafında karşılaşılabilecek olumsuzları reddederiz.

XG2401

144Hz Ultra Hızlı Yenilenme Oranı

Yarış oyunları ve FRP gibi aksiyonun bol olduğu anlarda XG2401 ultra hızlı yenilenme oranı ile yumuşak ve net görüntüler sunar. Geleneksel monitörlere (60Hz) göre 2.4 kat daha hızlı (144Hz) yenilenen bu monitör sayesinde oyunlarda blur sahneler ve ghosting efekti olmadan rahatça oyun keyfini tadını çıkarabilirsiniz.

Ultra Hızlı 1ms Tepki Süresi

Genel olarak kabul edilebilir LED monitör tepki süreleri 5 ila 14MS aralığındadır. Tepki süresi değeri küçüldükçe, hareketli görünütülerdeki netlik ve akıcılığın artması sonucu, yüksek tepki süreli monitörler oyuncu ve film tutkunları için vazgeçilmez bir deneyim oluşturmaktadır. ViewSonic XG2401mh sahip olduğu ClearMotiv™ Teknolojisi ile 1MS gibi inanılmaz tepki süreleri sunarak en kaliteli ve net görüntüyü sunar.

ELITE XG240R

Karanlıkta Daha Net Görün

22 seviyeli gelişmiş siyah dengeleme özelliği sayesinde loş ışıklı, karanlık ortamlarda oyun oynarken daha net görüntüler elde ediliyor. Gölgelerde saklanan düşmanları onlar sizi fark etmeden görün.

ELITE RGB Arka Aydınlatma

Monitörün arka tarafında yer alan eşsiz tasarım oyun sisteminizdeki diğer RGB cihazlarına prizma biçimli bir parlaklık ekliyor.

XG2702

Düşük Yük için Maksimum Kare Hızı

Monitörün saniye başına maksimum kare sayısını bir hertz kontrolcüsü ile ayarlayabilirsiniz. Monitörün tazeleme oranını oyunun kare hızıyla eşleştirebilirsiniz.

Rakibinizden Daha Hızlı

Ultra hızlı 1 ms tepki süresi sayesinde aksiyon sahneleri gölgelenme ve bulanıklık olmadan etkileyici netlikte oluşturulur. Böylece baskı altında hızlı tepki verebilirsiniz.

Net Görüntü

ViewSonic’in Siyah Dengeleme özelliği karanlık sahneleri aydınlatarak daha gelişmiş ve detaylı görüş alanı sunar. Artırılmış görüş sayesinde rakiplerinizi en karanlık oyunlarda bile geride bırakabilirsiniz.

Hız ve Renk için Optimize Edildi

FPS, MOBA ve RTS oyunları için 3 özel moda ek olarak, monitörde ColourX adlı bir mod daha bulunur. Renk ve performans için ayarlanan bu mod oyun içi görüntüleri önemli ölçüde geliştirir ve hareket bulanıklığını azaltarak oyuncuların hedeflerini daha kolay bulmasına yardımcı olur.

XG350R-C

Ultra Geniş QHD Çözünürlük

35 inç, 21:9 kavisli, kullanıcıyı içine alan bu ekranla kendinizi aksiyonun içinde bulacaksınız.

100Hz Yenileme Hızı

Akıcı oyun deneyimi sizi içine çekerken, saniyede 100Hz yenileme hızı oyundaki tepki sürelerini hızlandırır ve daha düşük yenileme hızına sahip monitörler ile karşılaştırıldığında gecikmeyi azaltır.

ELITE RGB Alliance

Pek çok kıymetli ortağımızla iş birliği yaparak, monitör arka aydınlatmalarımızı RGB yazılımı ile senkronize ettik. Mevcut RGB ekosisteminizle doğrudan bağlanabilirsiniz, PC’niz için ilave yazılımlar ile uğraşmanıza gerek kalmaz.

XG2730

Keskin, Canlı ve Detaylı Görüntü

Full HD ekranlara göre ise %77 daha geniş görüntü imkanı sunan 2560×1440 2K çözünürlüklü ekranı ile daha keskin ve net görüntü detaylarını elde edebilirsiniz. Daha çözünürlüklerde görüntüdeki detayları çok daha net ve keskin bir şekilde alabilirsiniz.

AMD FreeSync™ Teknolojisi

VESA Adaptive-Sync teknolojisini ötesinde AMD FreeSync™Teknolojisine ile görüntüde yırtılma ve takılma sorunları olmadan sadece oyuna odaklanıp, oyunun keyfini çıkarabilirsiniz. 48-144HZ aralığındaki çalışma frekansı sayesinde daha geniş bir aralıkta oyunların tadını çıkarabilirsiniz.

Temiz Görüş

Siyah stabilizasyon özelliği ile parlaklığı arttırarak gözünüzden hiçbir noktanın kaçmamasını garanti ediyor. 22 seviye siyah ayarı yaparak rakiplerini onlardan önce keşfet.