PX7 Serisi FHD ve 4K Projeksiyon Cihaz Kampanyaları

PX701HD-viewsonic-projeksiyon-cihazi

PX701HD

Ofis Kullanıcıları / Bar&Restaurant için
FHD projeksiyon cihazı

3.500 ANSI Lümen

20.000 saate varan lamba ömrü

12.000 kontrast oranı

DC3 İşlemcisi

2x HDMI

PX706HD-viewsonic-projeksiyon

PX706HD

Oyun Oynayanlar için
FHD projeksiyon cihazı

3000 ANSI Lümen

15.000 saate varan lamba ömrü

22.000:1 kontrast oranı

DC3 İşlemcisi

USB Tip-C | 2x HDMI

PX747-4Kprojeksiyon

PX747 – 4K

Ofis Kullanıcıları
Bar&Restaurantlar için
4K Ultra HD Projeksiyon cihazı

3.500 ANSI Lümen

HDR desteği

15.000 saate varan lamba ömrü

1x HDMI2.0 | 1x HDMI1.4

İş Ortaklarımız

amazon-logo-vs
hepsiburada-logo3
istebu-logo
sunummarket-logo
vatan-logo3

İnceleme Videoları

GENEL ŞARTLAR

• Kampanya sadece belirtilen iş ortaklarımızda geçerli olup, fiyatlar tavsiye niteliğindedir.

• Kampanya iş ortaklarının stokları ile sınırlıdır.

• Yukarıda bahsi geçen kampanya fiyatları, ön haber vermeksizin iş ortaklarının inisiyatifi ile sonlandırılabilir.

PX701HD

Her Yerde Parlak ve Net Görüntüler

3,500 ANSI parlaklık Lümeni ve 1080p Full HD ile yüksek düzeyde ortam ışığı olan odalar dahil herhangi ortamda parlak ve net görüntüler elde edeceğinizden emin olabilirsiniz.

Canlı Renk Performansı

Özel ViewSonic SuperColor™ teknolojisi, kullanıcıların hem aydınlık hem de karanlık ortamlarda görüntü kalitesinden ödün vermeden gerçek yaşamdaki renk performansının tadını çıkarabilmesi için geniş renk yelpazesi sağlar.

Görüntü Projeksiyonunda Esneklik

PX701HD projeksiyon cihazı, %10 dikey görüntü ayarı esnekliği sunar, böylelikle kullanıcılar, uzaktan kumanda ile görüntüyü çarpıtmadan yukarı yahut aşağıya kaydırabilir bu da kurulumu daha hızlı ve daha kolay hale getirir.

PX706HD

Her Büyüklükte Odaya Uygun

Oyunculara yönelik PX706HD projeksiyon cihazı her büyüklükte odaya uygun olacak şekilde tasarlandı. Projeksiyon cihazının küçük alanlarda kullanılmasını sağlayan kısa atım mesafeli lens ile 1,5 metre mesafeden 100” boyutunda görüntü elde edilebiliyor. Öte yandan, 1,2X Yakınlaştırma özelliği ise daha büyük alanlar için görüntüleri ayarlayabilmeyi mümkün kılıyor.

Telefon veya Tabletinizden Devasa Görüntüler

Telefon veya tabletinizi, USB Tip-C üzerinden PX706HD’ye bağlayarak dev ekranda mobil oyunları daha önce hiç denemediğiniz şekilde oynayın.

*Yalnızca USB Tip-C ile video yayınına destek veren cihazlarla kullanılabilir.
*iPhone ve iPad için, kullanıcıların Apple onaylı bir Lightning – HDMI adaptörü alması gerekir.

Karanlığın İçinde Saklanan Düşmanları Bulun

Önceden ayarlanmış Oyun modu, karanlık alanlardaki parlaklık ölçeğini bağımsız olarak değiştirerek kontrastı artırır ve daha net bir görüş sağlar. Böylece gölgeler arasında kimse gözünüzden kaçamaz.

Gerçek 4K Ultra HD

Full HD’den 4 kat daha net gerçek 4K Ultra HD ile canlı ve detaylı görüntülerin keyfini çıkarın. XPR teknolojisi sayesinde perdenize 8,3 milyon piksel yansıtan PX727-4K, Consumer Technology Association’ın (CTA) 4K Ultra HD sertifikası için gereken standartları karşılıyor.

Daha Derin Görüntüler

HDR desteğine sahip olan PX727-4K, çok daha gerçekçi görüntüler elde ediyor ve sahnelerin karanlık ve parlak bölümlerinde daha fazla detay sunarak derinliksiz görüntülere hayat veriyor.

Akıcı Renk Geçişleri

Özelleştirilmiş RGBRGB renk tekeri kırmızı, mavi ve yeşilleri yoğunlaştırırken, akıcı renk geçişlerine sahip görüntüler sunmak için ton ve doygunluğu iyileştirmeye de odaklanıyor.

Sinema Renkleri

PX727-4K, Rec.709 renk alanının %96’sını kapsayarak bir sinema salonunda gördüğünüz inanılmaz renkleri ve mükemmel renk doğruluğunu sunuyor.

Gelişmiş Görüntü İşlemcisi

  • Süper Çözünürlük Süper çözünürlük özelliği her bir objeyi teker teker yeniden işleyerek daha keskin ve detaylı görüntüler elde edilmesini sağlıyor.
  • Renk İyileştirme Renk iyileştirme özelliği her bir rengi ayrı ayrı optimize ederek en yüksek renk geçiş performansına ulaşılmasını sağlıyor.
  • Ten Tonu Ten tonu özelliği projeksiyon ışığının renkleri soluklaştırmasını engelleyerek ten tonlarını geliştirip doğal görünümlü renk tonları elde edilmesini sağlıyor.

İnanılmaz Renk Doğruluğu

ViewSonic’e özgü SuperColor™ Teknolojisi çok geniş bir renk yelpazesi sunarak kullanıcıların hem aydınlık hem de karanlık ortamlarda görüntü kalitesinden ödün vermeden daha gerçekçi ve doğru renklere kavuşmasını sağlıyor.

Büyük 4K Ultra HD Ekranda Gaming

PX727’nin 4K UHD çözünürlüğü, 4K oyun konsolu trendine ayak uyduruyor. Ürün, heyacan verici bir oyun deneyimi sunmak için 4K oyun konsolunun oluşturduğu detaylı içeriklere destek veriyor.