M Serisi LED Taşınabilir Projeksiyon Cihaz Kampanyası

M1

Taşınabilir LED
Projeksiyon Cihazı

Harman Kardon

IF Ödüllü tasarım

30.000 saat kullanım ömrü

16Gb dahili hafıza

Mikro SD yuvası

HDMI | USB tip-C

USB Okuyucu

M1+

Taşınabilir LED
Bluetooth/Wi-Fi Projeksiyon Cihazı

Harman Kardon

IF Ödüllü tasarım

30.000 saat kullanım ömrü

16Gb dahili hafıza

Mikro SD yuvası

HDMI | USB tip-C

Bluetooth/Wi-Fi

USB Okuyucu

M1 Mini

JBL Hoparlörlü
Cep Projeksiyon Cihazı

JBL Hoparlör

30.000 saat kullanım ömrü

Mikro USB

HDMI | USB tip-A

USB Okuyucu

M2

Harman Kardon Hoparlörlü
LED Projeksiyon Cihazı

Harman Kardon Hoparlör

30.000 saat kullanım ömrü

Mikro USB

HDMI | USB tip-c

USB Okuyucu

İş Ortaklarımız

amazon-logo-vs
hepsiburada-logo3
inventus-logo1
istebu-logo
sunummarket-logo
vatan-logo3

İnceleme Videoları

GENEL ŞARTLAR

• Kampanya sadece belirtilen iş ortaklarımızda geçerli olup, fiyatlar tavsiye niteliğindedir.

• Kampanya iş ortaklarının stokları ile sınırlıdır.

• Yukarıda bahsi geçen kampanya fiyatları, ön haber vermeksizin iş ortaklarının inisiyatifi ile sonlandırılabilir.

360 Derece Projeksiyon

Dinlenip rahatlamak istediğiniz günlerde M1 sizin bir numaralı yardımcınız olacak. Yatağınıza veya koltuğunuza uzanıp en sevdiğiniz TV programının yeni bölümünü seyretmek, M1’in görüntüleri tavan, duvar, zemin veya istediğiniz her yere yansıtmasını sağlayan 360 derece mükemmel projeksiyon özelliği sayesinde daha önce hiç olmadığı kadar konforlu bir hale geliyor.

Mükemmel Görüntüye Hızlıca Ulaşın

Her seferinde görüntüyü ayarlamaktansa bırakın düzgün açıyı otomatik olarak M1 sizin için ayarlasın. Otomatik köşe düzeltme

Sen Nerede Ne Zaman İstersen Görüntü Emrine Amade

M1, USB Tip-C bağlantısı sayesinde istediğin yer ve zamanda telefon veya tabletinden arkadaşlarına yüzyüze konuşmanı ya da içeriğini dilediğin gibi yansıtabilmeni sağlar.

Harman/Kardon Ses Kalitesi

Dahili harman/kardon hoparlörlerin çok daha etkileyici ve dengeli ses performansını, evinizde ya da dışarıda arkadaşlarınızla beraber film izlerken, müzik videolarını veya konserleri dinlerken, net ve teniz bir ses deneyimi yaşayabilmeniz için özel olarak geliştirildi.

Farklı Boyutta Görüntünün Keyfine Varın

M1’in kısa yansıtma mesafesi oranı sayesinde 2,6 metre uzaklıktan 100 inç görüntü elde etmek mümkün. Küçük alanlarda geniş görüntü elde etmek için mükemmel tercih.

Sinema Deneyimine Hazır Mısın?

Bir sonraki kampınızda veya açık hava gezintinizde M1’i yanınızdan eksik etmeyin. Dahili pil siz ve arkadaşlarınız için 6 saate kadar kesintisiz eğlence sunar, sizi kablo karmaşasından ve projeksiyon cihazı için bir güç kaynağı taşımaktan kurtarır.

Göz Koruması

ViewSonic, M1’deki Göz Koruma özellikleriyle kullanıcı güvenliğine de özen gösteriyor. Lensin çok yakınında bir cisim tespit edildiği zaman projeksiyon ışını otomatik olarak kapatılıyor.

Kablosuz HDMI Cihazlarından Aktarım

GoogleCast, Amazon Fire TV Stick gibi kablosuz aktarım cihazları bağlayarak M1’i bir kablosuz projeksiyon cihazına dönüştürebilirsiniz. Aktarım cihazları dahili USB güç kaynağından güç alıyor. Böylece telefonunuzdaki veya tabletinizdeki görüntüleri ve videoları yansıtıp istediğiniz yerde paylaşabilirsiniz.

30.000 Saate Kadar Lamba Ömrü

LED teknolojisi 30.000 saate kadar kullanım ömrü sunuyor. Bu süre geleneksel cıva lambalı projeksiyon cihazlarına göre çok daha uzun.

Yeşil Tasarım

M1 taşınabilir projeksiyon cihazının kağıt tabanlı, biyobozunur ve %99 oranında geri dönüşümlü ambalajı çok daha küçük bir karbon ayak izi bırakmak için gereken her şeye sahip.

Bluetooth Hoparlörler Odanızı Sesle Dolduracak

Harman Kardon çift hoparlörleri, ortama eşit dağılmış bir işitsel ziyafet için enerjik tiz, dengeli orta ve güçlü bas sesler çıkarır. Dahası, Bluetooth aktive olduğunda projeksiyon cihazı kapanır, böylece ekran müdahalesi olmadan kendinizi, berrak bir akustik cennet içinde bulursunuz.